Šonedēļ “Rīga Plaza” darbosies “Sieviešu dienas rallija” 2018 EXPO

Šonedēļ no 2. marta līdz 4.martam jau trešo gadu darbosies “Sieviešu dienas rallija” 2018 EXPO. Dalībnieces, kuras nav izvēlējušās opciju auto uzlīmes (starta numurus) saņemt ar pasta pakalpojumu starpniecību, katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00 tās varēs saņemt rallija stendā modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”.

“Sieviešu dienas rallija” 2018 EXPO atradīsies netālu no “Rīga Plaza” informācijas centra, iepretim ieejai “Londona”. Tajā varēs ne tikai saņemt aploksni, kurā ir divi starta numuru komplekti un pamācība, kā tās pareizi lietot, bet arī varēs uzzināt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par gaidāmo pasākumu.

Jāuzrāda  dalībnieka reģistrācijas apliecība drukātā vai elektroniskā veidā, kurā ir redzams Jūsu ekipāžas starta numurs un komandas nosaukums, reģistrēto dalībnieču vārds, uzvārds, kā arī personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte. 

Aicinām dāmas jau laicīgi ieplānot braucienu uz modes un izklaides centru “Rīga Plaza”! Izņemot uzlīmes iepriekš, varēsiet automašīnu sagatavot rallijam ātrāk un uz startu ierasties vēlāk, proti, sākot no 8.00 rītā.

Atbildīgais satiksmes regulators, pie iebraukšanas Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, ekipāžai norādīs sektoru, kurā jānovieto auto. Pēc tam būs jādodas uz reģistratūras telti, lai parakstītu drošības vaiveri, saņemtu dalībnieču kartiņas un “Sieviešu dienas rallija” sadarbības partneru sagādātos pārsteigumus.

Papildināta informācija ar konkrētiem ierašanās laikiem un precīzu dienas programmu būs iekļauta “Sieviešu dienas rallija” Gidā, kuru dalībniecēm nosūtīs organizatori ne vēlāk kā trīs dienas pirms pasākuma.

Dažādu jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstīt uz info@stipriem.lv

,Sieviešu dienas rallijs” 2018 galvenā balva – divas “LG” zīmola veļas mašīnas mašīna ar žāvētāju un tvaika funkciju, partneri AS “VIRŠI-A”, Modes un izklaides centrs “Rīga Plaza”, “STHIL” un “LONGGO”. Atbalsta “AVON”, “FromMe”, SIA “Krown Baltic”, “Figure Line”, “Mesoestetic” un “Nokian Tyres”. Afterparty partneris “Cosmopolitan Diva”.  Informē “Inbox.lv” un TVNET.