“Sieviešu dienas rallijam” vēl var pieteikties 100 ekipāžas

Lai rūpētos par “Sieviešu dienas rallija” kvalitāti, sarīkotu visām pieejamāku servisa nodrošinājumu, neveidotos rindas un šī gada afterparty padarītu interesantāku, ir noteikts dalībnieču skaita limits. Ņemot vērā šī brīža datus, dalībai rallijā reģistrētas jau 700 ekipāžas, kas nozīmē, ka vēl pieteikties varēs vien 100 ekipāžas.

Atgādinām, ka minimālais dalībnieču skaits vienā ekipāžā ir divas, proti, reģistrē tikai piloti un stūrmani, bet vēl papildus automašīnā drīkst atrasties arī līdzbraucējas – tik, cik ir papildu sēdvietas automašīnā, kas aprīkotas ar drošības jostām.

Ik gadu pasākumā dāmas sagaida jauni piedzīvojumi un interesantas aktivitātes. Šogad organizatori ir īpaši parūpējušies, lai nodrošinātu kvalitatīvākas un izklaidējošākas aktivitātes, tāpēc ierobežots maksimālais pieļaujamais rallija ekipāžu skaits.

Līdz 28. februārim dalību “Sieviešu dienas rallijā” iespējams iegādāties par – 109 EUR.

Plašāka informācija par pasākumu pieejama oficiālajā mājaslapā www.womensdayrally.com

Sieviešu dienas rallijs” 2018 galvenā balva – divas “LG” zīmola veļas mašīnas mašīna ar žāvētāju un tvaika funkciju, partneri AS “VIRŠI-A”, Modes un izklaides centrs “Rīga Plaza”, “STHIL” un “LONGGO”. Atbalsta “AVON”, “FromMe”, SIA “Krown Baltic”, “Figure Line”, “Mesoestetic”, “Knauf”, “Löfbergs” un “Nokian Tyres”. Afterparty partneris “Cosmopolitan Diva”.  Informē “Inbox.lv” un TVNET.