Seko līdzi Sieviešu dienas rallijam LMT STRAUMĒ

Aicinām sekot līdzi spraigākajiem šīgada Sieviešu dienas rallija notikumiem lietotnē LMT Straume no 10.00 rītā līdz pat pusnaktij, kad tiks sveiktas zibenīgākās, neatlaidīgākās, izturīgākās, atjautīgākās un jaudīgākās daiļā dzimuma pārstāves un uzvarētājekipāžas..

Sāksim dienu jautri un ar labu garastāvokli, runājot par šī gada rallija aktualitātēm un uzzinot svarīgākos statistikas datus. Tiešraidē vērosim, kā pirmās ekipāžas dodas trasē. Neizpaliks intervijas ar dalībniecēm un kopējā noskaņojuma, atmosfēras baudīšana. Atskatīsimies uz to, cik cītīgi dāmas gatavojās pasākumam, rūpējoties par spēkrata noformējumu un šujot tērpus. Dalībnieču un līdzjutēju aktivitātēm sociālajos tīklos rūpīgi sekos līdzi digitālā mārketinga eksperts Artūrs Mednis.

Visas dienas garumā dažādas rubrikas – rallija ēdienkarte, es un mans auto, rallijs toreiz un tagad, rallija emociju spektrs u.c. Sabiedrībā zināmas personības viesosies studijā, runāsim ar dalībniecēm, rallijā iesaistītajiem cilvēkiem un ļaudīm, kuri ir saistīti ar šo burvīgo dāmu pasākumu. Būs ampelēšanās, jestras izdarības, radoši konkursi un sievišķīgas tēmas.

Turiet acis un ausis vaļā gan uz ceļa, gan viedierīcēs!

sieviesu_rallijs_180x128mm_01