Sasniegts jauns „Sieviešu dienas rallija ”dalībnieku skaita rekords un noskaidrotas uzvarētājas

Par godu Starptautiskajai sieviešu dienai, vakardien, 10.martā, aizvadīts Latvijā jau desmitais “Sieviešu dienas rallijs”. Tajā šogad oficiāli savu dalību reģistrēja un startā pulcējās 800 ekipāžas, jeb 1600 oficiāli reģistrētās dalībnieces – stūrmane un pilote. Tas ir jauns dalībnieku skaita rekords. Jāņem vērā tas, ka katrā ekipāžā atradās vidēji divas līdzbraucējas līdz ar to „Sieviešu dienas rallijā” pavisam kopā piedalījās 3200 dāmu. Tas ir pietiekams skaits, lai „Sieviešu dienas rallija” 2018 vārds tiktu ierakstīts Pasaules rekordu grāmatā, tomēr, lai tas tiktu oficiāli apstiprināts, jāiesniedz pieradījumi par sasniegto rekordu. Dokumentu izskatīšana var aizņemt vairākas nedēļas.

Uzvaras laurus desmitajā „Sieviešu dienas rallijā” plūca meiteņu komanda ar nosaukumu “Klačas”, otrajā vietā “Daugavas kļuškas”, savukārt labāko trijnieku noslēdza “Sarkanās rozes”.

„Sieviešu dienas rallija 2018” uzvarētājas – „Klačas” dāmu ekipāžas dalībnieces – balvā saņēma divas “LG” zīmola veļas mašīnas ar žāvētāju un tvaika funkciju, dāvanu kartes atpūtai “Taka Spa” un saldu pārsteigumu no “Pūre Chocolate”. Otrās vietas ieguvējas – „Daugasvas kļuškas” komandas pārstāves – balvā saņēma divas dāvanu kartes no “Nokian Tyres” divu riepu komplektu iegādei un skaistus lakatus no “Grenardi”, savukārt 3.vietas ieguvējas – komandas „Sarkanās rozes” dalībnieces – saņēma dāvanu kartes pusgada sporta zāles apmeklējuma no „My fitness” un skaistus lakatus no “Grenardi”.

10.marta rītā “Sieviešu dienas rallija” dalībnieces pulcējās starta vietā “Biķernieku kompleksajā sporta bāzē”, kur gatavojās startam un baudīja atbalstītāju sarūpētus aktivitātes Startā dāmas “Cosmopolitan
Diva” cienāja ar bezalkoholisko šampanieti, “Silvanols” bija parūpējies par siltajiem dzērieniem, būvmateriālu un būvniecības uzņēmums „Knauf” rīkoja konkursu, kurā dāmām, paceļot spaini ar špakteļmasu, jānosaka tā smagums. Visprecīzāk svaru noteica Dace Rasiņa, kura balvā saņēma divriteni.

10.00 „Biķernieku kompleksajā sporta bāzē” tika dots starts desmitajam „Sieviešu dienas rallijam”. Dāmam, pareizi nolasot norādes, vajadzēja doties uz pirmo kontrolpunktu. Pēc pareizi atrasta pirmā kontrolpunkta un izpildītiem uzdevumiem, dalībniecēm veiksmīgi vajadzēja atrast vēl trīs kontrolpunktus. Pēc visu uzdevumu veiksmīgas izpildes dāmas finišēja „Biķernieku kompleksajā sporta bāzē”, savukārt  pēcāk devās uz afterparty norises vietu kultūras pilī „Ziemeļblāzma”. Tur dāmas tika sagaidītas ar „Sieviešu dienas rallija” afterparty partnera „Cosmopolitan Diva” welcome drink, muzikāliem priekšnesumiem no grupas „Colt”, iespējām baudīt atpūtu „Spa zona”, kurā dāmas lutināja „Figura Line”, ”Mesoestetic” un „Avon”.

Kā ierasts, jau no deviņiem vakarā dāmām tika pasniegtas atbalstītāju sarūpētās veicināšanas balvas septiņpadsmit nominācijās.

Nominācijas nosaukums Ieguvējekipāža
“Rīga Plaza” Simpātiju balva PROMO TEAM
„Cosmopolitan Diva” dzirkstošakā ekipāža Lēdijas strīpas
„Virši –A” simpātiju balva 4BB
„STIHL” Jaudīgākā ekipāža Kronis visam
„Figura Line” Enerģiskākā ekipāža Bermudu piecstūris
„Purenn” Simpātiju balva Nakts prelūdija
„FromMe” Sajūtu mednieces Badass Unicorns!
„FromMe” Sajūtu mednieces DDM Garāž dāmas
„FromMe” Sajūtu mednieces 113
„FromMe” Sajūtu mednieces Vienmēr formā
„Silvanols” simpātiju balva ANEMOON
„Knauf” Špaktelēšanās meistare Dace Rasiņa
„Krown” Radošākais auto noformējums Nas ne dogonis
„LAMPAS” Gaišākā ekipāža Galaxy Stars
„Mesoestetic” Simpātiju balva Glamūrīgās aitas
„Lofbergs” Iedvesmojošākā ekipāža Tautu meitas
„Alterna Hair Care” Simpātiju balva BeBes audzītes
„Krippu” Sportiskākā ekipāža Ātrāk sāksim, ātrāk sāksim
„Avon” Simpātiju balva Krusttēva atraitnes
„Wess motors” Specbalva Būs vēlāk /100 ekipāža/
„Wess motors” Specbalva 2B2IN

“Sieviešu dienas rallijs” 2018 galvenā balva – divas “LG” zīmola veļas mašīnas mašīna ar žāvētāju un tvaika funkciju, partneri  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, AS “VIRŠI-A”, Modes un izklaides centrs “Rīga Plaza”, “STHIL” un “Silvanols”. Atbalsta “AVON”, “FromMe”, SIA “Krown Baltic”, “Figure Line”, “Mesoestetic” un “Nokian Tyres”. Afterparty partneris “Cosmopolitan Diva”.  Informē “Inbox.lv” un TVNET.