Pieteikšanās “Sieviešu dienas rallijam” sāksies 12. decembrī

2017.gada 12. decembrī, sāksies pieteikšanās jau par tradīciju kļuvušajam “Sieviešu dienas rallijam 2018”. Nākamā gada 10. martā tas pulcēs vairākus tūkstošus daiļā dzimuma pārstāves uz aizrautīgu autobraukšanas piedzīvojumu, kas izvērtīsies grandiozās “Sieviešu dienas rallija” desmitās jubilejas svinībās.

“Sieviešu dienas rallija 2018” starts tiks dots Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, un pulcēs dalībnieces jau agri no rīta. Pulkstens 8.00 paredzēta dalībnieču reģistrēšana, savukārt pirmās ekipāžas no starta izbrauks 10.00.  Taktiski plānojot, katrai ekipāžai būs jāizdomā, kā ātrāk nokļūt līdz kontrolpunktiem, tomēr ļauties bezrūpībai nevarēs! Dāmām būs jābūt īpaši vērīgām un atjautīgām, lai daudzveidīgie papildus uzdevumi  un nodarbes nenovērstu uzmanību no kontrolpunktiem. Neizpaliks arī “Sieviešu dienas rallijam” tik raksturīgā orientēšanās pa Latvijas ceļiem, vadoties pēc leģendas un, iespējams, citām norādēm.

Savukārt pēc visu kontrolpunktu atrašanas un veiksmīga finiša Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē,  astoņos vakarā dalībnieces tiks gaidītas vakara pasākumā kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Ziedi, uzslavas, mūzika, prožektoru gaismas un fotoaparātu zibšņi, tas viss tiks veltīts mūsu mīļajām dāmām pēc trakā autobraukšanas piedzīvojuma. Neizpaliks arī atbalstītāju sarūpētas pārsteigumu balvas vairāk kā desmit nominācijās un pirmo trīs vietu ieguvēju daudzināšana. Kā katru gadu, arī šogad, pasākuma rīkotāji “Sieviešu dienas ralliju” centīsies padarīt atšķirīgāku, piešķirot tam jaunas vēsmas, bet neaizmirstot par tradīcijām.

Lai sasniegtu oficiālu Ginesa pasaules rekordu “Visvairāk sievietes dalībnieces motoru sporta pasākumā” un saglabātu pasākuma kvalitāti, “Sieviešu dienas rallijam” varēs reģistrēties līdz 1000 ekipāžām.

Pirmās ekipāžas “Sieviešu dienas rallijam” varēs reģistrēties dalībai rallijā par īpašu cenu – 59 EUR!