Labākā dāvana sievietei Ziemassvētkos – dalība “Sieviešu dienas rallijā 2018”

Jau nākamās nedēļas sākumā visā pasaulē svinēs Ziemassvētkus un viena no populārākajām tradīcijām ir iepriecināt tuviniekus, draugus, paziņas, pasniedzot ar mīlestību sarūpētas dāvanas. Svētku drudzī un dāvanu piedāvājumu daudzveidībā iespējams apjukt, tāpēc piedāvājam risinājumu. Iegādājies dalību “Sieviešu dienas rallijā 2018 ” daiļā dzimuma pārstāvei. Tas būs vislabākais pārsteigums!

Tā būs lieliska dāvana mammai, māsai, draudzenei vai meitai, toties vīrieši var iepriecināt savu otru pusīti un sagādāt neaizmirstamus ne tikai ziemas saulgriežus, bet arī Sieviešu dienu.

Šogad “Sieviešu dienas rallijs” būs īpašs ne vien ar to, ka tas norisināsies desmito reizi pēc kārtas, bet arī ar valsts simtgadi, jo rallijs iekļauts Latvijas valsts simtgades programmas notikumu kalendārā.  Par godu tam centīsimies visiem mums un Latvijai uzdāvināt dāvanu – visvairāk dalībnieces sievietes motoru sporta pasākumā.

“Sieviešu dienas rallija 2018” starts tiks dots Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē. Pasākumā daiļajām, atraktīvajām, drosmīgajām un radošajām dāmām tiks sniegta iespēja izrauties no ikdienas darbiem un ierastās rutīnas. Tā vietā dalībnieces kopā ar komandu varēs aizvadīt bezrūpības pilnus mirkļus, iesaistoties prātam neaptveramās auto orientēšanās sacensībās un baudīt mirkli, kad viņas tiek lutinātas. Gozēties fotoaparātu zibšņu un prožektoru gaismās, baudīt mūziku, saņemt uzslavas, ziedus un balvas īsteni akadēmiskā stilā ar krietnu humora devu.

Kā katru gadu, taktiski plānojot, katrai ekipāžai būs jāizdomā, kā ātrāk nokļūt līdz kontrolpunktiem, tomēr šogad dāmām būs jābūt īpaši uzmanīgām un vērīgām. Uzmanību no ierasti kontrolpunktu aktivitāšu izpildes varētu novērst daudzveidīgie uzdevumi un nodarbes.Finišs paredzēts kultūras pilī “Ziemeļblāzma” un tur arī notiks viens no gada sievišķīgākajiem, krāšņākajiem un pārsteigumu pilnākajiem pasākumiem.

Sagādājiet sievietēm neaizmirstamu piedzīvojumu!