Biežāk uzdotie jautājumi

Zemāk sniegta informācija par visbiežāk uzdotajiem jautājumiem saistībā ar “Sieviešu dienas ralliju”.

Ja arī Jums ir kādi citi jautājumi par Sieviešu dienas ralliju 2017, tos Jūs varat uzdot sadaļā „Jautā mums” vai rakstot uz e-pastu info@stipriem.lv

 

 

Kā tiek piešķirti starta numuri?

Starta numuri tiek piešķirti vadoties pēc pieteikšanās datuma, t.i., jo ātrāk pieteiksies, jo augstāks starta numurs. Taču jāņem vērā, ka starta numuri var nebūt precīzi tādā secībā, kādā tiek publicēts dalībnieču saraksts.

Kas ir dalībnieka numurs?

Dalībnieka numurs ir ciparu kombinācija, kas atrodas dalībnieka reģistrācijas apliecībā, virs komandas/ekipāžas nosaukuma.

Kas ir dalībnieka reģistrācijas apliecība?

Dalībnieka reģistrācijas apliecība ir Organizatoru izsniegts oficiāls dokuments (PDF fails) – apliecinājums, ka Jūsu reģistrētā ekipāža ir “Sieviešu dienas rallija” dalībnieks. Jūs to saņemsiet pēc apmaksas veikšanas pirkuma apstiprinājuma e-pastā un tajā norādīts ekipāžas nosaukums, starta numurs, pilotes un stūrmanes personas dati un cita informācija.

Vai ir iespējams mainīt ekipāžas pieteikuma datus?

Bez maksas var mainīt tikai automašīnas marku, ar kuru dalībnieces brauks rallijā, un tās valsts numura zīmi. Visus pārējos datus, tajā skaitā ekipāžas nosaukumu un sastāvu, Organizators koriģēs tikai par maksu – EUR 5,00 (pieci Eur, 00 centi).

Datu maiņu varēs veikt https://sacensibas.lv reģistrēšanā sistēmā.

Organizatori veiks izmaiņas pēc apmaksas saņemšanas.

Vai piedalīšanās „Sieviešu dienas rallijā” ir iespējama, ja pasākuma dienā tiek aizmirsts starta numurs?

Dalībniecēm/ekipāžai, kurai nav starta numura – auto uzlīme, automātiski tiek piešķirta diskvalifikācija.

Vai mašīnā drīkst atrasties līdzbraucēji?

Mašīnā drīkst atrasties līdzbraucējas, tik, cik atļauj drošības jostas automašīnā. Līdzbraucēji nedrīkst būt vīrieši, izņemot Organizatoru noteiktos fotogrāfus un operatorus, kuriem izsniegta īpaša mediju karte.

Kur iespējams apskatīties dalībnieču sarakstu?

Dalībnieču sarakstu iespējams apskatīties https://sacensibas.lv/event/sieviesu-dienas-rallijs-2017/participants

Kā rīkoties, ja nevaru sevi atrast dalībnieču sarakstā?

Jāsazinās ar „Sieviešu dienas rallija” organizatoriem, rakstot uz e-pastu info@stipriem.lv.

Kur iespējams iepazīties ar rallija nolikumu?

Rallija nolikums atrodams http://womensdayrally.com/nolikums/ . Aicinām rūpīgi ar to iepazīties. Aktualizēts rallija Nolikums visām dalībniecēm tiks izsūtīts vismaz trīs dienas pirms pasākuma un pieteikumā norādītajām e-pasta adresēm.

Vai drīkst izvietot reklāmu uz auto?

Jebkura veida ar organizatoriem nesaskaņotas uzņēmumu vai organizāciju reklāmas aktivitātes Rallijā un ar to saistītajos pasākumos ir aizliegtas. Sods – 1000 EUR un ekipāžas diskvalifikācija.

Tiek atļauts – uzņēmuma vai organizācijas nosaukuma vai zīmola iekļaušana ekipāžas nosaukumā, uzlīmes uz automašīnas, reklāma uz dalībnieču apģērba.

Līdz kuram datumam var pieteikties rallijam?

Rallijam iespējams pieteikties līdz 2018. gada 9. marta plkst. 12.00.

Vai uz afterparty drīkst ņemt līdzi draugus?

Jā, uz afterparty drīkst ņemt līdzi draugus. Ieeja pasākumā bez maksas.

Kā mēs varam iegūt Ginesa rekordu?

Ginesa rekorda nosaukums – Visvairāk sievietes dalībnieces motoru sporta pasākumā.  Jūsu uzdevums ir  pārspēts līdzšinējo Indijā uzstādīto rekordu, kas ir 467 ekipāžas, 934 dalībnieces. Jūs jau esat to vairākas reizes izdarījušas, atzīmēs to šajā gadā oficiāli.

Kā var uzzināt laiku, cikos ekipāžai ir jāstartē?

Ekipāžas startē secīgi pēc numuriem. Šogad rallijā vienlaicīgi startēs 4 ekipāžas, kas nozīmē, ka ekipāžas ar nr. 001, 002, 003, 004 startēs pirmās, pēc tam startēs ekipāžas ar nr. 005, 006, 007, 008 utt.

Starta laiku varēs uzzināt  vēlākais kā 3 dienas pirms pasākuma. Starta laiki tiks publicēti mājaslapā womensdayrally.com un izsūtīti dalībniecēm e-pastā.

Kā es varu zināt, kāds ir mans starta numurs?

Starta numurs tiek norādīts uz dalībnieka reģistrācijas apliecības, virs komandas nosaukuma.

Starta numuru saņemšana pa pastu

Lai saņemtu dalībnieka starta numuru pa pastu, reģistrējoties, jāizvēlas opcija “Starta numuru saņemšana pa pastu”, kā arī zem aizpildāmajiem laukiem vēlreiz jāatzīmē ķeksītis, ka vēlaties saņemt starta numuru pa pastu (Jāatzīmē divreiz, lai patiešām zinām, ka tāda ir jūsu izvēle un pirmais lauciņš nav uzspiests netīšām). Nākamajā “solī” parādīsies lauks ar izvēlētajiem pakalpojumiem. Tur arī būs iekļauta opcija ar papildus ailīti, kas arī tiks iekļauta kopējā rēķinā.

Divas nedēļas pirms pasākuma šī opcija vairs nebūs iespējama, lai Organizatori var laicīgi izsūtīt visas vēstules un gadījumā, ja norādīta nepareiza adrese, to nosūtīt vēlreiz.

Aptuveni trīs nedēļas pirms pasākuma dalībnieces saņems e-pastu ar lūgumu norādīt precīzo adresi, uz kuru būs jānosūta IERAKSTĪTA vēstule.

Pēc vēstules saņemšanas būs jāvadās pēc pielikumā pievienotās informācijas kā uzlīmēt starta numurus uz auto mašīnas un līdz pasākuma dienai tas ir jāizdara.

Ja izvēlējāties opciju “Starta numuru saņemšana pa pastu”, bet nedēļu pirms pasākuma neesat saņēmusi IERAKSTĪTU vēstuli, lūdzam, sazināties ar rallija Organizatoriem. Rakstot uz e-pastu info@stipriem.lv vai zvanot + 371 67 27 4443